Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent? Your lymph...

Sztrecskó kérdése:

Ez mit jelent? Your lymph nodes are involved and your blood markers indicate evidence of distant metastasis.

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez honnan van?

Mert amíg nem tudom addig nem fogok segíteni, ha könyvből, vagy valahol neten olvastad, akkor ok. Ha személyes akkor viszont nem tudok segíteni, ugyanis ez nagyon nem internetre való téma, és akkor egy orvos tud erről személyesen felvilágosítást nyújtani.


Üdvözlettel: egy orvostanhallgató

2014. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én vagyok beteg, ez egy filmrészlet, amit nem tudok lefordítani (angolul szoktam nézni filmeket, és ez még nincs is szinkronizálva)
2014. szept. 8. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Szóval a mondat így hangzik:

"A nyirokcsomói érintettek és a laboratóriumi paraméterei távoli áttét jelenlétére utalnak."


Tehát a nyirokcsomókban ott van a rák, az, hogy a labor alapján hogyan diagnosztizál áttétet számomra rejtély, de egy filmben nem is ez a lényeg. A karakter egyébként gyakorlatilag halálra van ítélve.

2014. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Már csak az lenne a kérdésem, hogy a blood marker szókapcsolatból honnan tudhatom, hogy ez a labor eredményeire utal?
2014. szept. 8. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!