Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan épül fel egy angol ECL...

Hogyan épül fel egy angol ECL középfokú haladó hallgatónak a nyelvvizsgája?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 20:41
 1/5 anonim válasza:

2 részből áll,mint a nyelvvizsgák általában: szóbeli és írásbeli.

Az írásbeli részt 3 további részre osztják: olvasott szöveg értése, levélírás, hallgatott szöveg értése

Szóbelinél bemész egy másik vizsgázóval, kihúzol egy tételt, magadról kell mesélni egy picit, a pároddal folytatni kell egy párbeszédet és utána a tételről kell beszélni.

2010. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia! én ecl-en voltam, valóban két részből áll, de a magnós rész a szóbelihez tartozik!

az írásbeli rész a reading és a writing. két reading feladat van, elég hosszúak!!! a miénkben olyan volt, hogy félmondatokat kellett beilleszteni a szövegbe, meg egy olyan, hogy a szövegből válaszokat kellett kiírni a feltett kérdésekre. ha nem félsz a sok idegen szótól, jól meg lehet írni!

a writing abszolút pite volt. elsőként blogbejegyzést kellett kreálni arról, hogy vkivel elmentél egy új étterembe --> mit ettetek, milyen az épület, árak stb. a második feladatban pedig az internetről kellett írni egy cikket, hogy miért jó, miért nem jó...

szóval, az írásbelije elég könnyű, mivel nincs kifejezetten grammar rész.

szóbeliről annyit tudok nyilatkozni, hogy nekem nem sikerült xD szerintem a magnó nagyon húzós!

speakingen meg olyan témát kaptam, hogy megújuló energiaforrások, globális felmelegedés... szóval... xDDD

remélem tudtam segíteni!

www.ecl.hu asszem ez a honlapjuk!

2010. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki!
2010. jan. 19. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A magnóra gyúrj rá, az nehezebb, sokan mennek belőle többször mire sikerül. A többit leírták az előttem hozzászólók.
2010. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!