Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanád magyarra ezt a...

Lefordítanád magyarra ezt a dialógust?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 16. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

R: Rob

C: Charlotte


(Néhol szabad fordítást hajtottam végre, hogy szabatosabb legyen a szöveg.)


R: Miért nem megyünk Párizsba? Ott még úgysem jártam.

C: Tényleg nem?

R: Komolyan. Sosem voltam még Párizsban.

C: OK. Nézzük meg akkor a prospektust. Imádom Párizst. A kedvenc városaim egyike.

R: Gondolom akkor egy hotelre gondoltál.

C: Mit gondolsz erről? Nagyon közel van az Eiffel Toronyhoz. Jól néz ki. Olyan romantikus. Menjünk oda.

*itt valószínűleg csörög egyikük telefonja*

R: A te telefonod csörög?

C: Nem, ez a tiéd.

R: Oh, igen. Igazad van. Hallo?... Kivel besz..?... Oh, szia. Micsoda meglepetés... Köszi, jól. És te hogy vagy?... Tessék?... Itt este 7 óra van. Mennyi az idő ott, Kanadában?... Tessék? Nem, nem igazán. Éppen egy.. Éppen egy barátommal vagyok.... Visszahívhatlak később?... Mondom, visszahívhatlak később?... Micsoda? Nem hallak.. OK, akkor később visszahívlak... Igen, OK, szia.... Elnézést, Charlotte, mit is mondtál a hotelről?

C: Felejtsd el, Rob! Sehova sem akarok a hétvégén veled menni. Valójában semmit sem akarok veled csinálni. Talán még találkozunk.

R: Charlotte, ne menj el! Figyelj, meg tudom magyarázni. Ez nem az, aminek gondolod...

2014. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

R: Miért nem megyünk el Párizsba? Még sosem voltam ott.

C: Biztos vagy benne?

R: Nézd, én esküszöm, hogy sosem voltam Párizsban.

C: Rendben. Nézzük meg az ismertetőfüzetet. Szeretem Párizst. Az egyik kedvenc városom.

R: Akkor válassz szállodát.

C: Mit gondolsz erről? Jó közel van az Eiffel-toronyhoz. Jól néz ki. Nagyon romantikus. Menjünk ide.

R: Ez a te telefonod.

C: Nem, a tiéd.

R: Ohh, igen. Igazad van. Halló?… Ki?… Oh, szia! Micsoda meglepetés… Jól, jól. És te hogy vagy?… Tessék?… Itt hét óra van. Este. Mennyi az idő Kanadában?… Tessék?… Nem, én nem. Én egy… Én egy barátommal vagyok… Vissza tudlak hívni később?… Azt kérdeztem, vissza tudlak hívni később?… Tessék? Nem hallak jól… Rendben, később visszahívlak. Igen, rendben. Szia!… Bocsánat, Charlotte, mit mondtál a szállodával kapcsolatban?

C: Felejtsd el, Rob. Én nem akarok veled elmenni ezen a hétvégén. Valójában semmit sem akarok csinálni veled. Majd látjuk egymást.

R: Charlotte, ne menj! Figyelj, meg tudom magyarázni! Ez nem az, aminek hiszed…

2014. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 16. 21:54
 4/4 chtt ***** válasza:
Látom, kedves kérdező, bebiztosítottad magad. Hány helyre tetted fel, hány embert dolgoztattál magad helyett? (ez így hirtelen a harmadik, amellyel találkozom nem egészen 24 óra alatt)
2014. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!