Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan, miből készüljek CAE...

Hogyan, miből készüljek CAE nyelvvizsgára? Esetleg van itt valaki, aki gondolkodik hasonlón?

Figyelt kérdés
Külföldi továbbtanuláshoz kell. Sajnos a nyelvtan még nem egészen tiszta (el tudom magyarázni, de pontosan nem tudom melyiket mikor kell használni, őszintén szólva eddig tökéletesen ment az "érzéssel beszélés", meg is van az ECL C1 magas százalékkal). Ötletek, esetleg?

2014. szept. 18. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőtt belevetnéd magad a CAE felkészülésbe, nézd meg az IELTS vizsgát, már ha azt elfogadja az az egyetem. (Általában el szokták.) Mivel más felépítésű a két vizsga, így könnyen lehet, hogy az IELTS számodra könnyebb lesz ha a nyelvtan a gyenge pontod. Az IELTS-en nincs nyelvhelyesség rész, csak reading, writing, listening és speaking.
2014. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!