Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mit tanuljak az...

Szerintetek mit tanuljak az angol után a három közül, ha mindhárom kb egyformán tetszik? (tudom, angol után a német a leghasznosabb, de az nagyon nem tetszik). Szóval spanyol, japán vagy francia?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Franciát.
2014. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért lenne hasznos a német. Maximum, ha szakirodalmat kell olvasnod, eredeti nyelven.


A spanyol és a francia semmiképpen, a japán sem igazán, bár az lenne a legjobb az említett kettő közül. Inkább orosz, kínai vagy arab.

2014. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
AZ angol-spanyol komboval egesz America es AZ Egzesult kiralysag reszei ki van pipalva, sot meg Norvegia, Hollandia, stb is.
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. szept. 21. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen spanyol.-Már, ha német kilőve. Egyszerű, gyönyörű és még hasznos is(persze nem Európában nézve)
2014. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van valami elképzelésed arról, hogy mit szeretnél csinálni később, milyen ágban akarsz elhelyezkedni, továbbmenni?

Ezt nagyon befolyásolhatja a mostani választásod!

Írnál erről valamit?

2014. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Humeur111 válasza:
44%
szerintem francia,de a német is elmegy
2014. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!