Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » MTOK (Magyar Tréning Oktatási...

MTOK (Magyar Tréning Oktatási Központ) nyelviskola, ILATalent program, van tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

Ennél a nyelviskolánál fogok most tanulni angolul ezzel a számítógépes szoftverrel.

Van esetleg valakinek a nyelviskoláról illetve a programról tapasztalata, véleménye?



2014. szept. 26. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívtak tanítani, és vissza se hívtak telefonon a megbeszélt időpontban.
2014. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én középfokon vagyok, ILATalent szoftverrel és mellette MTOK-s tanárral is tanulok.

Az első egy héten azt hittem, abbahagyom, nagyon az alapoktól indult, unott kattintgatás volt az egész. Aztán rájöttem, hogy itt is vannak hiányosságaim és egyre jobb, most abbahagytam másik két szoftveres tanulást is, csak ezzel nyomom.

Ami jó benne, az az, hogy elmagyarázza a szoftver a hibáimat és nem láttam még olyan feladattípust, ami ne lenne meg benne.

Ami rossz, hogy túlgyakoroltatja a szavakat, illetve B1-től már egynyelvű, az nekem lassabban megy azért.


A legjobb és egyszerre a legrosszabb az volt benne, hogy A2 szinten rájöttem, hogy egy csomó nyelvtant nem tudok még, amíg meg nem tanultam, addig nem engedett tovább.

2014. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!