Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből készültetek fel a...

Miből készültetek fel a Cambridge nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Elsősorban a FCE és CAE szintek érdekelnének. Én főként a napi híreket olvasgatom (BBC, The Washington Post...), plusz a nyelvtant gyakorlom.

Még valami ötlet esetleg?

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. okt. 1. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

En Londonban csinaltam a CAE es CPE-t.

A tanarok rengeteg feladatot adtak, gondolom sokat talasz majd neten is (ilyen a, b, c helyes valasz mondatbehelyettesites stb. megoldokulccsal), volt kotelezo olvasmany mind2 evben, arrol beszeltunk sokat, rengeteg TV-t neztem, foleg hireket meg korulottem mindenki angolul beszelt, szoval a beszedgyakorlas megvolt. Neha a Guardian-t olvastam (babysitt alatt) angol-angol szotarral a kezemben, hogy uj szavakat is tanuljak, filmeket pedig felirattal neztem, az sokat segitett.

2014. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót :)

Én is most fogok majd kimenni Londonba, mint au pair :)

Le tudnád írni, hogy melyik nyelvsuliban tanultál? Lehet én is felkeresném.

2014. okt. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!