Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Át lehet menni másik második...

Át lehet menni másik második idegen nyelvre 10. es ként gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Jelenleg németet tanulok második idegen nyelvként, de át szeretnék menni más nyelvre, mert nem is értem a németet, meg a tanár is hülye. Nem tanít semmit kb, nem is magyaráz, csak iratja a dolgozatokat. Ha rossz kedve van akkor minket szopat. Felelésre is volt, hogy 2est kaptam, amikor mindent tudtam, kb 2 kiejtési hibával. Másnak rengeteg hiba, ezért 4est kapott...

2014. okt. 14. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Át lehet menni, de ahhoz osztályozó vizsgát kell tenned a másik nyelvből minden eddigi anyagból, amit idáig vettek a többiek.
2014. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a németet, akkor miből gondolod, hogy a másik nyelvet érteni fogod?
2014. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy úgy érted, hogy visszamennél az első idegen nyelvedre?
2014. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A Tanárral van (elsősorban) baja, ha jól értem
2014. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tanárral és a nyelvel is bajom van :/
2014. okt. 15. 16:16
 6/14 anonim ***** válasza:
De most akkor egy harmadik nyelvet kezdenél nulláról, azok után, hogy már a némettel is bajod van? Melyik az a nyelv, ami ennyire könnyebben menne, mint amit eddig - ha mégoly utálatos tanártól is - tanultál?
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom milyen nyelvet szeretnék helyette tanulni. De németből is kb 0án állok...
2014. okt. 16. 15:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: sztem nem érdemes átmenned, inkább próbáld feltornázni magad, sőt, ha egy nagyon picivel mindig előrébb járnál, mint a tanár, akkor akkor is megértenéd őt, ha éppen pocsékul magyaráz. Az meg, hogy szopat, nem különösebben szokatlan. Én 4 évig sz.ptam a gimiben a tanárok miatt. Örülj neki, ha csak ez a tanár csinálja ezt :) Ha gondolod, tudok segíteni a németben.
2014. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezt írtad:

< Jelenleg németet tanulok második idegen nyelvként, >


És mi volt az első idegen nyelved?

2014. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Feltételezem angolt is tanul és mellé plusz egy idegen nyelvet (mint sok gimiben).
2014. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!