Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen hosszúságú magán...

Milyen hosszúságú magán nyelvórákat vállaltok, és mennyiért?

Figyelt kérdés

Nem kell feltétlen nyelvet írni, mert nem tanárt keresek, csak szeretném belőni magam, hogy végzettségem alapján mennyit kérhetnék.

Köszönöm;

nyelvi szakos egyetemista



2014. okt. 31. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy egyetemista reálisan 1500 Ft-ot kérhet 45 percért, de attól is függ, hogy hol és hogy milyen nyelv. Kisebb településen szerintem kevesebbet, ritka nyelvnél többet.
2014. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek az előttem szólóval. :)


25/F magántanár

2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
7000/90 perc, Bp, nagy szakmai tapasztalattal.
2014. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Én 10 éves tapasztalattal tanári diplomával nem kérthetek 1600-nál többet 60 percért,mert sokallják, holott benne van a töménytelen mennyiségű feladatalap és a hanganyag. Vidékem vagyok de akkor is kevés.

Ha még nincs meg a diplomád, akkor 1000-nél ne kérj többet. Ja és kell még adnod feladatlapokat nekik, akár 10 évest akár 30 évest oktatsz, plusz adj hanganyagot is.

Ez kötelező, mert pont a hallád utáni szövegértés a legnagyobb mumus.

Ezért adj nekik könnyített olvasmányokat - bookworm sorozat- hanganyaggal. Akár fénymásold le a rövidebbeket, mert a szülők még ezt is elvárják, hogy legyen benne az is az árban.

A feladatlapok azért kellenek mert nem töltheted ki a gyerek munkafüzetét.


Ezenkívül szerezz be reáliákat, azaz műanyag tárgyakat, posztereket, stb. amikkel jobban meg lehet értetni az anyagot, pl. amikor a vásárlást tanítottam, műanyag gyümölcsökkel játszottunk stb.

Továbbá képeket is kell gyűjtened, minden témakörből, ez is több hónapos munka.

Szerezz be rengeteg színes filctollat mert azzal jobban lehet tanítani, gyerekek jobban szeretik filctollal kiemelni a szövegből a fontos szavakat.


Társasjátékot is készíts kemény papírra minden témakörből pl, sport, napi rutin, passive voice, weather, mert azt is elvárják a szülők, hogy játékosan tanulja a gyereke az angolt.

Összegezve ez több hónapot igényel, de csak így lehet hatékonyan tanítani bármilyen korosztályt.

Vállalod 1000 ft-ért?

2014. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Egy ideje mar angolbol es nemetbol oktstok diakokat kezdotol a kozepszintig es 1500/ 60 perc.

18/F

2014. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

utolsótól kérdem:

ha te egy érettségivel 1500Ft-ot kérsz 60 percért, akkor egy diplomás nyelvtanár mennyit és az ország melyik részén élsz?

A fővárosban, Dunántúlon vagy Tiszántúlon?

Csak érdekel, hogy hol lehet ilyen jól keresni diploma nélkül.

2014. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten!
2014. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Botrány, hogy mennyien dolgoztok aprópénzért. Ebből hogy a fenébe adóztok még? Vagy ez mind zsebre megy?
2014. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebből adózni?

Ez még az éhenhaláshoz is kevés.


Sok tanár ebből él meg, mert nem kapnak állást iskolákban.

Csak ismerősöket vesznek fel, hiába pályázol évek óta.

2014. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Hatalmas a fluktuáció az angol szakos tanárok között. Annyira nehéz lenne bekerülni egy iskolába? Nem így látom.


Aki pedig jó tanár, az a versenyszférában is tud dolgozni sokkal több pénzért mint 1500 Ft/ óra.

2014. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!