Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok venni vagy honnan...

Hol tudok venni vagy honnan tudok rendelni felsőfokú német nyelvvizsgára felkészítő gyakorlókönyvet?

Figyelt kérdés
Emelt szintű német érettségire készülök. Könyvesboltban kerestem ilyen felkészítő könyveket, de csak középszintre találtam. Viszont nagyon jó lenne átlátni az egészet és típusfeladatokat gyakorolni. Ötlet?

2014. nov. 2. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az emelt szintű érettségi középfokú nyelvvizsgának felel meg, nem felsőfokúnak!

Tehát emelt szintű érettségire az Abitraining Oberstufe c. könyvből érdemes felkészülni.

[link]

Lehet tesztkönyveket is kapni, de a netről ingyen letölthetők az előző évek vizsgái.

[link]

Remélem segítettem!

2014. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én két tanítási középiskolába járok és az emelt német érettségi, ha sikerül mi kétnyelvű német felső C típusú nyelvvizsgával egyenértekű érettségibizonyítványt kapunk. Ez nálunk így van 100%!
2014. nov. 3. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így igaz! A linkek akkor is jók. Sok sikert!
2014. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 4. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy a hiány c1-es tankönyvből, mi a Sichert használtuk. Nézz utána...
2018. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!