Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hét intenzív angollal lehet...

1 hét intenzív angollal lehet valamennyit fejlődni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen béna vagyok angolból, egy szabályt sem tudok,csak szavakat, de nem mondanám, hogy bő szókinccsel rendelkezek. Soha nem érdekelt különösebben az angol tanulás, az volt a lényeg, hogy a minimumot mindig elérjem, most viszont sürgősen fejlődnöm kellene, amire van durván 1 hetem. Egy falubeli tanítana engem, még nem beszéltük le, de napi szinten akár 3 órát is foglalkozna velem, itthonra feladatokat kapnék, gyakorolnék, emellett amit még gondoltam, hogy ha valamilyen filmet nézek, akkor azt angolul, vagy angol felirattal, BBC rádiót, angol hírek, hogy jobban ráálljon az agyam. Napi 10-12 órákat is ráfordítanék, mert nagyon fontos, hogy ilyen rövid idő alatt fejlődjek!


Mit gondoltok, 1 hét alatt mennyit fejlődhetek ennyi ráfordítással? Egy erős alapfokot el tudnék érni?


2014. nov. 4. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen intenzitással lehet fejlődni, hogy meddig, azt igazán nem tudjuk megmondani, ha egyszer nem tudjuk, hogy most hogy állsz. Semmiképp ne a nyelvtannal pocsékold az idődet, hanem olvasással, szótározással, filmekkel hasznosítsd.
2014. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!