Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen orosz könyvet ajánlanát...

Milyen orosz könyvet ajánlanátok önálló nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Már tanultam oroszt de egyáltalán nem perfekt a tudásom. A beszédre szeretnék jobban ráfeküdni és láttam ezt a PONS -megszólalni 1 hónap alatt oroszul című dolgot, ez mennyire jó?

2014. nov. 6. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeritne jó a Pons, én is használtam. Nem vagyok még jó oroszból, de sokat segített. Kivéve az utolsó lecke, 1 leckében elmagyarázták az eseteket... Nem is értettem, másik könyv kellett. Könyvből a Sag za sagomt ajánlom, van még a Kulcs is, de az nagyon-nagyon kezdőknek való. Vagy a kreatív orosz, bár az is olyannak jó, akinek már van alapja.
2014. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!