Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angolul beszélő youtube...

Milyen angolul beszélő youtube vloggereket tudtok? És fog így fejlődni a listening-em ha nézem őket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 19:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Vloggereket ugyan nem tudok, de nagyon ajánlom a TED és TEDx videókat, illetve a crash course videókat. De bármi jó lehet, ami érdekel téged (de csak olyat, mert egyébként csak megutálod az egészet)
2014. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem igazán vloggerek de én szeretem őket :) A "listening"-ed szerintem fog fejlődni, nekem is bővebb lett a szókincsem+-+


Lukeisnotsexy

VeeOneEye

PewDiePie

Karim Abridged

Emma Blackery

Christian Novelli

Bribry

Smosh

2014. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
VSAUCE bár ő egy kicsit magasabb szinten beszél
2014. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel az ilyen shopping, haul, beauty téma, akkor írd be a youtube-ba, hogy Zoella.

Magán tanárom őt javasolta, mert nagyon szép britt akcentusa van. Én vele készültem fel szóbeli nyelvvizsgámra, ma már majdnem mindent értek amit mondd, pedig csak középfokú kellett.

2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!