Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vajon sikerül a nyelvvizsgám?

Vajon sikerül a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Nem voltam eléggé figyelmes és azt írtam 16 éves vagyok, de a levelet úgy kellett írni, hogy egyetemista vagyok. Szerintetek ez mennyire számít súlyos hibának? sokat vonnak le érte vagy nem is olyan nagy hiba?

2014. nov. 23. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az életkort írtad el, de amúgy úgy írta,d mint ha egyetemista lennél, akkor max levonnak érte egy pontot, de az sem biztos. Ellenben ha nem egyetemistaként írtad az egészet, akkor valószínűleg 0 pont az a feladat.
2014. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egyetemista az pár évvel több mint tizenhat
2014. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért le fognak vonni (talán egy pontot)
2014. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy másik levél volt az eszembe és az alapján csináltam, de kort nem is kellett volna beleírni én hülye meg leírtam hogy valóban annyi éves vagyok, hazudni kellett volna, vagy inkább nem írni semmit. De most ezen izgulhatok még egy hónapig...nagyon remélem hogy csak pár pontot vonnak le.
2014. nov. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!