Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok olyan helyet vagy...

Hol találok olyan helyet vagy közösséget Budapesten, ahol élőben lehet találkozni és beszélgetni Angol nyelven külföldiekkel bármiről?

Figyelt kérdés

5 éve a cég ahol dolgozom valamiféle furcsa allűrből lehetőséget biztosított munkaidőben Angol nyelvtanulásra. Tanárt hivatott és heti 2 alkalommal folytak a tréningek annak rendje s módja szerint. A gond ott kezdődött, hogy 2 éve anyagi okokból abbahagyták a további szponzorációt és így az óta kisebb nagyobb megszakításokkal magán tanároknál szépen lassan elfelejtődött a nagy része a tanultaknak. Tanárok, akikhez eljártam Magyarok voltak és úgy éreztem nagyon nem haladok előre, a számon kért szómagolásokkal és nagyrészt magyar beszéd vagy nyelvtani kijavításokkal. Elkezdtem hát keresni olyan csoportokat ahol más nemzetiségű nem MAGYAR ajkú külföldiekkel lehet csetelgetni. Ez néha hasznos néha picit unalmas volt, mivel rövidítések, szlengek és „csalási” lehetőségek gugli fordító stb. stb. stb. sora torzította a nyelvhelyességet.

Jó lenne ha tudnátok egy olyan helyet ahol külföldiekkel lehet társalogni bármiről.

A téma nem szent, kultúra, ismerd meg Magyarországot, Ismerd meg azt az országot ahonnan a duma partner jött. (Csak a vallást hagyjuk. :-) ) Köszi minden erőfeszítést, építő jellegű hozzászólást. Té_Boy.


Nagyon jó kezdeményezés lenne, ha valaki leszervezne akár egy ilyet, ha még nincs, vagy esetleg nagyon zárt belterjes csoportokban létezik.



#angol nyelvtanulás #élő nyelvtanulás #Budapest Angol nyelvtanulás #Beszélgetni Angolul #Magyarországon élő külföldiek angolul
2014. nov. 24. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

hát a Facebook tele van ilyeneket szervező csoportokkal.

mondjuk én csak a budapestieket figyelem, de ott hetente 2-3 polyglot klubba is eljárhatnék, ha lenne időm...

2014. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CsigaBig ***** válasza:

Nézd meg, hátha tetszik.

www.englishtalkingclub.com

Ajánlói kódom HU1003

2014. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!