Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szinkronos, magyar...

Angol szinkronos, magyar feliratos filmekből tényleg meglehet tanulni angolul pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten, ahogy magyarul tudsz, természetesen igen...
2014. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet:) de sajnos a tanulás fáradalmait a 21. században sem lehet megspórolni
2014. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit tudsz angolul, akkor érthetsz pár dolgot, de mivel hadarásnak fog tűnni neked, nem sokat tanulsz belőle. Angol szinkron, angol felirat. Magyar felirattal nem is biztos azt mondják, mint amit írnak, főleg ha szép google fordítót használt valaki. Did you röviden Diggya, inkább weboldalakat nézegess vagy youtubon https://www.youtube.com/channel/UC4cmBAit8i_NJZE8qK8sfpA , nagyon haszos
2014. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 éve angol sorozatokat nézek magyar felirattal és ugyanannyit tudok mint az előtt mert olyan gyorsan mondják a szavakat, hogy nem értek belőle semmit.
2014. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy igen erős középfokú tudásom, amikor nekiültem angol szinkronnal és angol felirattal filmeket nézni. Kb. egy évbe telt, mire eljutottam arra a szintre, hogy felirat nélkül is megértem, amit mondanak, bár még mindig nem mindent. De emellett rengeteget olvastam könyveket és újságokat is, szóval csak önmagában pláne magyar felirattal nem elég.
2014. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A legtöbb esetben vacak a fordítás. Angol nyelven és angol felirattal nézd: így tudsz szótárazni (filmekhez első sorban szlengszótárakat ajánlok) és előbb-utóbb megtanulod kihallani a szavakat.
2014. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!