Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak Magyarországon, hogy elkezdjem tanulni az izlandi nyelvet?

Figyelt kérdés

Már több helyen érdeklődtem ezután, könyvesboltokban, interneten, de egyáltalán nem találtam semmiféle nyelvkönyvet, tanfolyamot, oktatót, kurzusokat, egyszóval semmit, hogy hogyan kezdhetném el. Kivéve 1-2 honlapot, ahol online "autodidakta" képzés van, de ez elég kevés. Valakinek valami ötlete, aki már tanulta/tanulja?

Előre is köszönöm!



2014. nov. 27. 20:00
 1/2 Ezeöccá ***** válasza:

Meg tudod tanulni az alapokat egyedül is, ha tudsz németül vagy angolul. Tankönyvet szótárat külföldről kell rendelned, magyar kiadású dolgok nincsenek. A saját anyagaim németül vannak. A norvég(/dán/svéd) nyelvtudás is előny lenne.


Régebben hallgattam rádiót izlandiul, de lusta voltam a nyelvtannal komolyan foglalkozni, így csak passzív nyelvtudásom van. Ha érdekel, innen tudsz műsorokat letölteni: [link]


Ez a blogbejegyzés elég régi, lehet, hogy hasznos még:

[link]

2014. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. nov. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!