Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből valaki tud jelen...

HungarianKiwi kérdése:

Németből valaki tud jelen idejű mondatokat múltidejű mondatokká tenni? (pl:Forró teát ittunk és beszélgettünk)

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 21:41
 1/5 anonim válasza:
jelen :D
2014. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik múlt?
2014. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű múlt v. összetett?
2014. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima perfekt
2014. nov. 30. 22:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezeket kéne de sajnos nem megy:/// :

A táborban sokat síeltünk, hóembert építettünk, hógolyóztunk. Esete a szálláson a barátokkal zenét hallgatunk, tv-t néztünk, forró teát ittunk és sokat beszélgettünk. Minden reggel korán keltünk mert későn feküdtünk le este. Minden nap nagyon hideg volt és mindent hó borított. Hárman voltunk egy szobában. Öt napot töltöttünk a táborban. Az utolsó nap elvittek minket túrázni. Hazafelé az út 6-óra volt mert a busz lerobbant. Kalandos utazás volt. Amikor hazaértem elmeséltem a szüleimnek, hogy mik történtek velem és megmutattam a képeket amiket csináltam. Én jól éreztem magam minden szuper volt.

2014. nov. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!