Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik budapesti nyelviskolát...

Sebially kérdése:

Melyik budapesti nyelviskolát ajánlanátok (angol közép szint)?

Figyelt kérdés
Olyan nyelviskolába szeretnék járni, ahol európai viszonylatban is elismert angol nyelvvizsga szerezhető, illetve erre készítenek fel. (ha esetleg nyelvtanárt javasolnátok, azért is nagyon hálás lennék) Tanultam már csoportosan és egyénileg is, igaz, németet.

2014. dec. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a magántanárban hiszek, de ha te a csoportosban, akkor a TELC-et ajánlom. Igaz, én ott csak nyelvvizsgáztam, de az akkreditált és nemzetközi is, ellenben mondjuk az ORIGO-val és a BME-vel.
2014. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ajánlanám, magántanárnál jobban fel tudsz készülni. Ha mégis, akkor talán a Dovert próbáld meg. Évekkel ezelőtt intenzív tanfolyamon voltam náluk, heti 20 órában tanultunk, és sikerült a nyelvvizsgám.
2014. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

egyet biztosan tudok:

a botrányszagú ring, alias ringroup nyelviskolába (alias szinapszis) NEM, ha nem akarsz a pénzed után hiába futni....

2014. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol van felkészítő tanfolyam középfokú nyelvvizsgára
2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!