Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki jól tud angolul, lefordíta...

Aki jól tud angolul, lefordítaná nekem érthetően és magyarosan az alábbi néhány sort? A google cégtől kaptam, de a fordítóprogram olyan érthetetlenül fordítja, hogy nem tudom mit akarnak.

Figyelt kérdés

Hello,


Thanks for reaching out to us.


For each of the following URLs you've provided, please identify the exact content that you claim infringes upon your copyright:



Once we have received this information, we will be able to continue our investigation.


Regards,


The Google Team



2014. dec. 13. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Köszönjük, hogy felkeresett.

Mindegyik alábbi linkhez, amelyet ön megadott, kérjük azonosítsa be a pontos tartalmat, amely ön szerint szerzői jogokat sért. Amint megkaptuk ezt az információt, folytatni tudjuk a nyomozást.

2014. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségedet, így már értem a szöveg tartalmát. Nekem erre a levélre válaszolnom kell és mivel nem tudok angolul, ismét csak le kellene fordítani, mert ők csak angolul fogadják a leveleket. Elvállalnád nekem, hogy majd a választ is lefordítod? Megtennéd ezt a szívességet? Addig is gyakorlod a nyelvet. Ha igen, írj privátban.
2014. dec. 13. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Addig is gyakorlod a nyelvet."


Ja, a fordítóirodák is a gyakorlatért csinálják...

2014. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ebből semmilyen anyagi hasznom nincs, nem hiszem,hogy szívességből ennyit nem lehetne megtenni. Elég baj ez nekem, hogy ilyen ügyet kell intéznem.
2014. dec. 13. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha az a levél nem hosszabb 4-5 sorosnál, akkor írd be ide közösbe, és szép eséllyel akad majd, aki ráér lefordítani. Én nem ígérem.
2014. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm még egyszer, hogy lefordítottad.
2014. dec. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!