Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek? SPANYOL...

Mi a véleményetek? SPANYOL vagy OROSZ lenne a jobb választás angol C1 és német C1 után? Melyik lehet a keresettebb 3-5 év múlva Európában mezőgazdaság és kereskedelem terén?

Figyelt kérdés
Minden komment ZÖLD MANCS!!!!

2014. dec. 16. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A spanyol Európában sosem lesz egy vezető gazdasági hatalom, szóval semmiképp nem ajánlanám neked. Inkább az oroszt a kettő közül :)
2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az oroszok nagyon jelentősek a gazdaság terén,ezért választotta a párom az orosz nyelvet. Felsőfokú nyelvvizsgát is szerzett. Ezt tudom ajánlani. :)
2014. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a javaslatokat. - Az oroszt érzem hasznosabbnak, de a spanyol jobban vonz...
2014. dec. 17. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


De,ha 2 felsőfokod van,akkor mi az akadálya,ha mind2re odafigyelnél? :) Nem hiszem,hogy nem menne. Jó nyelvérzéked lehet. :) Hány éves vagy amúgy?

2014. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


24 múltam. Két nyelv egyszerre sok, hiszen a meglévőket is szinten kell tartani. (1.500 szó és az alap nyelvtan jelenti az alapszintet és legalább 3.000 szavas szókincset kell elérnem egy stabil nyelvtannal együtt, hogy használható nyelvtudásra tehessek szert. Ez sok ahhoz, hogy hatékonyan vigyek 2 nyelvet. :))


A spanyolhoz nagyobb kedvem van, bár az orosz hasznosabb lehet. A lelkesedés miatt most a SPANYOL vezet. Január elején kezdem a választott nyelvet.

2014. dec. 18. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Meggyőztél! :) Igazad van.

Mindenesetre gratulálok a nagyszerű teljesítményekhez! :)

És sok sikert a továbbiakhoz!


Nekem "csak" angol felsőfokú nyelvvizsgám van eddig. :)

17L

Viszonylag jónak mondják a nyelvérzékemet. Németből is szeretnék majd először egy középfokot. Maxmimalista vagyok,így nem igazán lesz olyan sok gond a kitartással és a szorgalommal. :)

2014. dec. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! - 17 évesen még egy idegen nyelven sem beszéltem! :)


Helyzetelőnyben vagy! :)

2014. dec. 20. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is orosz, nagy az élelmiszerszükségletük, sokmindent felvásárolnak.

Spanyolországgal nincs akkora kapcsolatunk.

2014. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!