Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fülzúgással nyelvvizsgázni...

Fülzúgással nyelvvizsgázni lehetséges?

Figyelt kérdés
Diploma megszerzésének feltétele egy középfokú C típusú komplex megléte. Fülzúgással viszont elég kicsi az esélye a sikeres nyelvtanulásnak, mentességet viszont nem ad rá az egyetem.

2014. dec. 20. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az egyetem kompetenciája. Vannak olyan nyelvvizsgák, amiket le lehet tenni akkor is, ha valamilyen speciális helyzet van. (például a te esetedben). Nyilván ezt megfelelő orvosi papírokkal alá kell támasztani. Én keresnék olyan nyelvvizsgát, ahol erre a problémára tudnak megoldást. (Vak és teljesen süket emberek is tettek már nyelvvizsgát, ne aggódj.)
2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

persze ha hallasz azért valamit.


Amikor bemész szóbelire hívd fel a figyelmet erre a problémára és kérd meg őket hogy beszéljenek egy kicsit hangosabban


akkor majdnem tuti ez lesz a téma és erről fogtok beszélgetni. ;)

2014. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!