Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt nekem?...

Valaki lefordítaná ezt nekem? (magyarról-angolra)

Figyelt kérdés

Láttam az újságban, hogy hirdetsz egy két hetes kirándulást Párizsba. Érdekel az utazás, viszont nem beszélek franciául. Az oké, hogy az idegenvezetővel körbejárjuk a várost, viszont lesznek fakultatív programok, ahol kommunikálnom kellene. Mekkora hátrány az, hogy nem beszélem a franciát? Vagy a legtöbb helyen a kiszolgálók beszélnek angolul is? A következő kérdésem az, hogy az apartmanban hány ágyas szobák vannak, illetve van-e lehetőségem arra, hogy egyedül aludjak. A programokat részletesen megkaptam, ezzel kapcsolatban lenne még egy kérdésem. Az utazás ára tartalmazza-e a belépők árát, vagy azt pluszba kell fizetni? Várom a válaszát. Ha minden rendben lesz, találkozunk az utazáson. Addig is szép napot,

Köszönettel:


2015. jan. 1. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az angolt se tolod, nem csak a franciát. Nem mindegy, hogy a kiszolgálók beszélik-e, ha te azt se?
2015. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem komoly az egész. Csak házi feladat.
2015. jan. 1. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mar kocsogok. Ha eddig nem csinaltatok meg mar nem kell. Fizettem egy forditonak. Szep napot! Koszpuszi
2015. jan. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!