Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen pro/kontra érvek...

Milyen pro/kontra érvek vannak a japán, kínai, koreai nyelvek megtanulásában?

Figyelt kérdés
A három nyelv közül szeretném valamelyiket idővel megtanulni, de nem tudok dönteni, mind a három szimpatikus. Olyanok írjanak, akiknek vannak tapasztalataik ezen nyelvek terén.

2015. jan. 8. 17:37
 1/4 SeinHime ***** válasza:
2015. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nincs tapasztalatom egyikkel se, de nagyon sok europai cegnek (kulonosen technologiai cegeknek) van kapcsolata kinai cegekkel (Huawei, Lenovo, ZTE), tehat ha foleg munka miatt szeretnel nyelvet tanulni, akkor szerintem a kinaival ersz legtobbet.
2015. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok időd, energiád, szorgalmad van és nem zavar ha a világ (egyik) legnehezebb nyelvét tanulod, akkor válaszd a kínait. Sokkal többre tudod használni, mint a másik két nyelvet, de emellett sokkal nehezebb is. Én nemrég kezdtem el kínait tanulni. Én is eközött a három között vacilláltam, és végül a kínaira esett a választás, amit egyáltalán nem bántam meg, annak ellenére, hogy rettenetesen nehéz, ezért sokan fel is adják az elején. Ha úgy gondolod, hogy te nem adnád fel, akkor mindenképpen ezt ajánlom, viszont, ha inkább nem akarsz ennyit foglalkozni vele, akkor inkább a japánt ajánlanám.
2015. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül melyiket kezdted el?
2015. dec. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!