Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvekből, hanganyagok...

Milyen könyvekből, hanganyagokból készüljek az olasz alapfokú nyelvvizsgámra?

Figyelt kérdés
Szeretnék olaszból alapfokú c nyelvvizsgát tenni.5 éve kezdtem el tanulni kisebb nagyobb megszakításokkal,volt olasz párom is és általa sokat tanultam.Az angol és az olasz között vacilláltam,de nekem az olasz sokkal könnyebben megy.Vannak olasz könyveim antikváriumból és megrendeltem az ELO olasz nyelv kezdőknek c. sorozatot.A kérdés hogy ezekből tanulni elegendő vagy ki kell egészítenem valamivel?Pénzem nincs magántanárra,így az a fele sztorno :( Legkésőbb ősszel neki szeretnék veselkedni a vizsgának.Ötleteket,javaslatokat várok,hogy kinek mennyi idő után sikerült s hol na meg miből tanult?Mennyi nyelvtant és mennyi szót?Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. jan. 15. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Írtam neked választ, és ajánlottam benne linkeket, amik miatt sajnos nem tudtam elküldeni, amit akartam. Írnék privátban, de nem tudok hová.....


Ha a téma valóban érdekel, jelentkezz.


Üdv.

2015. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Kérlek írj a labmuvesz@freemail.hu címemre.Köszi szépen!

2015. febr. 5. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Válasz elküldve.
2015. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!