Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz vagy Spanyol vagy...

Olasz vagy Spanyol vagy Németnyelv?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 16:12
 1/4 anonim válasza:
Hát talán a Német, ott még talán tudsz is keresni valamit + nincs annyira messze!
2015. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben már tudsz angolul teljesen mindegy, válaszd azt amelyik jobban tetszik. Sok embert láttam már(köztük én is), hogy elkezdtek egy nyelvet valamilyen szempont szerint, de aztán abbahagyták mert nem tetszett nekik.

Tanultam mindhármat, nekem személy szerint a spanyol tetszett meg.


Ha nem tudsz angolul akkor németet kéne, hogy boldogulni tudj az európai országokban.

2015. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, angol után tanuld, amelyik jobban tetszik. Nekem a spanyol volt az első szerelem az életemben, nagyon ajánlom!
2015. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tanulok angolt! a nemetet valasztottam
2015. jan. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!