Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt az angolt meg...

1 év alatt az angolt meg lehet tanulni olyan szinten, hogy Angliában megértessem magam és értsek, ha naponta kb.1 órát foglalkozom az angol nyelvvel?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hogy foglalkozol a nyelvvel.

Ha beszeddel es szovegertessel, akkor elerheto.

2015. febr. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En otthon altalanos iskola 2. osztalyatol tanultam angolt. Kozepsulim 2 tannyelvu volt, eleg jol ment akkor az angol. Na de, ha kimesz anglaiba, akkor neked is meg kell erteni oket, ami viszon valamikor nagyon nehez. En itt elek kint, es valamikor bejon egy fazon, el kezd nekem beszelni, es alig ertek valamit, mert olyan eros az akcentusa. De az ido haladtaval raereztem, es mar eleg eros akcentusokkal is elboldogulok, de ahhoz, hogy jo szinten legyen a tudasod, mindenkeppen beszelgetni kell angol emberekkel, mert lehet, hogy a sulis anyagot megerted, de egy igazi angol akcentussal beszelo angolt, nem igazan egyszeru megerteni. Sok ismerosom volt ugy, hogy jaj, en leerettsegiztem angolbol 4-esre, 5-osre. Tuti mindent megertek. Odament az elso angol eladohoz, es szoszerint SEMMIT nem ertett, holott semmilyen komolyabb nyelvatni szabalyt nem hasznalt, csak az akcentusa eros, es olyan szavakat is tudnak mondani, amit a suliban nem igazan szoktak tanitani, hasznalni.
2015. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, es sokan pedig elbizonytalanodnak, es elkezdenek makogni, ertelmetlen dolgokat mondani. Akarmilyen jo is vagy suliban, az eletben ez mas, es az elejen valoszinuleg eleg nehez lesz. 1 ev alatt pedig a 0-rol annyira megtanulni angolul, hogy megertessed magad, hat... nem tudom, hogy milyen a nyelverzeked, de ha minden nap 1 orat foglalkozol vele, akkor szerintem te megerteted magad, bar szerintem te sokat nem fogsz erteni.
2015. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire vagy hülye hozzá :D de ahhoz hogy megtanulj rendesen ahhoz úgyis kell hozzá állni
2015. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!