Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nézek spanyol filmeket, de...

Nézek spanyol filmeket, de nem nagyon értem, idővel fogom érteni hogy mit beszélnek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallod ki a szavakat vagy nem érted a jelentésüket? Előbbi esetben segít, utóbbi esetben kevésbé..
2015. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem hallom a szavakat, ezért nem tudom mi a jelentése. A szókincsemmel nincs baj, olvasásnál értem, vioszont a hallás is nagyon kéne. De félek, hogy nem fogom soha
2015. febr. 7. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor megszülettél, magyarul se tudtál semmit, mégis úgy kezdtél el beszélni, hogy nem is tanultad.

Csak gyakorlás kérdése az egész. Ne rögtön filmekkel kezdd, hanem akár mesékkel, ahol még lassan és érthetően beszélnek a gyerekek miatt. Utána lépj feljebb, jöhetnek a sorozatok, kezdetben felirattal, később anélkül, és az a legjobb, ha magyarul már láttad, mert úgy nagyjából be is tudod lőni, miről beszélhetnek. Gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás.

2015. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probald meghallani a szavakat az egyszerubb mondatokban, es megtippelni, hogy hogy vannak leirva, ezutan kikeresni szotarban.
2015. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan vannak meg ezek a filmek, ha megkérdezhetem? Én is spanyolt tanulok és nekem is jól jönnének.
2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!