Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek, hogy ne blokkoljak...

Mit tegyek, hogy ne blokkoljak le?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy a következő angolórán mit csinálunk vagy miről beszélgetünk, tudok rá készülni, és ANNYIRA nem félek az órától. De ha ezt nem tudom óra előtt, akkor egész nap félek tőle, nem tudok enni, görcsben van a gyomrom, és amint meg kellene szólalnom az idegen témáról, leblokkolok, remegek, nem tudok megszólalni. És ez megy már hónapok óta. Mit tegyek ellene?
2015. febr. 6. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne azért ennyire félned -

De miért félsz? Nem jó jegyeid vannak?

Talán már előre félsz, hogy rossz jegyet kapsz?

Nemrég óta tanulod és úgy érzed nem elég nagy a szókincsed még ahhoz, hogy önállóbban beszélni tudj?

2015. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félévkor ötös voltam. Attól félek, hogy bármilyen téma lehet, és ha nem jut eszembe egy szó/kifejezés, akkor kinevetnek, vagy "beszól" a tanár :(
2015. febr. 7. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Próbáld meg mindig előre megtudni mi lesz az órán

Meg készülj rendesen, akkor elvileg nagyon nagy baj nem lehet

2015. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
idén érettségizek
2015. febr. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!