Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki holland...

Van itt olyan, aki holland tanulásra adta a fejét?

Figyelt kérdés
Titeket mi motivál? Hogy jött az ötlet? Mi a célotok vele?

2015. febr. 9. 13:14
 1/3 webnyelv ***** válasza:
Már pár éve tanultam a németet, amikor holland szöveget láttam először. Annyira megtetszett, hogy majdnem olyan, mint a német, csak kicsit más, hogy azóta is érdekel. Előbb-utóbb meg kéne tanulni, csak van más dolgom is.
2015. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az motivált hogy kint éltem két évet. Az volt a célom hogy megértessem magam az angolul nem tudó helyiekkel.
2015. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetemen tanultam meg hollandul itthon. Azért választottam mert nagyon érdekesnek tűnt és nagyon meg is szerettem. Szerintem mindenképpen megéri hollandot tanulni, sok holland nyelvtudást igénylő állás van. Én is napi szinten használom a munkám során.
2015. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!