Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-es német középfokú...

TELC-es német középfokú nyelvvizsgán a szóbeli rész 1. feladatánál továbbra is 5 téma közül lehet választani?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy az a könyv amiből most csinálom a feladatokat mindig meg van adva hogy az első résznél kidolgozhatom a tételt könyv nyaralás stb és az elején írja a nő hogy ez módosulhat, pl hogy csak a vizsgán kapom meg, hogy miről kell beszélnem. Valaki esetleg nem tudja hogy ez most hogy van?örülnék ha valaki segítene mert mindjárt megyek vizsgázni.. köszönöm előre is a segítséget:)
2015. febr. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én telc angolra megyek, de nem hiszem hogy más lenne. Nekem 23 tételem van, olyanok hogy

'Koncert amin voltál'

'Könyv amit olvastál'

'Kedvenc közlekedési eszközöd'

Vagy

'Sztár akivel találkoznál'

És egy ilyen konkrét címet kapsz, tehát hiába dolgozod ki a közlekedést hogy vonat repülő busz stb, valószínűleg csak a kedvencedről kell majd beszélned.

(Én így tudom)

2015. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2015. febr. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!