Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » You can ask another question...

You can ask another question related to your environment or your setting?

Figyelt kérdés

Ebben a mondatban mit jelent a setting szó? A Sztakiban kb 60 jelentése van, de nem találom a megfelelőjét.

Thx


2015. febr. 11. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatos ez a kérdés? Mi a szövegkörnyezet? Csak mert environment az programozás, vagy rendszer környezetet is jelenthet.
2015. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én csak a környezet jelentését ismerem. Belinkelem a videót, megtalálod benne ezt a mondatot.

Ez az 1 szó okoz nehézséget a videóban, valahogy nem találom mit jelenthet ez a szó itt.

3 percnél lesz a videoban

https://www.youtube.com/watch?v=fThS1xugSkk

2015. febr. 11. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
a környezeted és az életkörülményeid
2015. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm.. én inkább arra gondolnék,hogy ami a környezeteddel és szituációddal/helyzeteddel(mármint,hogy hol vagy és mit csinálsz) kapcsolatos. Pl: egy moziba vagy,akkor a mozi a környezet. A helyzeted vagy szituációd az,hogy jegyet akarsz venni.

De lehet tévedek.

2015. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Mivel nem találtam a megfelelő jelentését én is hasonló képen kezdtem el gondolkodni, de fogalmam sincsen, hogy jó nyomon járok e.

Na mind1 én már fél órát rászántam az életemből hogy kinyomozzam mit jelenthet, már régen túlléptem ezen.

A csaj nagyon korrektul beszél, érthető. Csak néha benyög 1-2 szót aminek se füle se farka :)

2015. febr. 11. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmi különöset, csak azért mondja hogy setting hogy mondjon valamit a szokásos environmenten kívül.
2015. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!