Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsga levélírás:...

Telc nyelvvizsga levélírás: Ha nincs megadva cím ahova a levelet küldeni kell, akkor találjak ki magamtól, vagy hagyjam ki?

Figyelt kérdés
Pl azt írja a feladat hogy "you see the following advertisement on the internet". Akkor csak írjam le a feladó címét, és kezdhetem hogy Dear Sir/Madam, vagy írjam be mondjuk hogy North Station Road, London?

2015. febr. 12. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ird ami a hirdetesben van. Legalabb a ceg nevet, meg a varost.
2015. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg ott van egy nev is, hogy kinel kell erdeklodni, akkor azt is belevonod a cimbe, es a Dear utanodairod, neki szol.

Szerintem ez azert van, hogy tudjak mennyire vagy figyelmes, mennyi marad benned olvasasnal.

2015. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De bután fogalmaztam. Tehát azt tudom hogy ha név van, akkor azt leírom, ha nincs, akkor pedig a Dear Sir/Madam.

#1, épp az a kérdésem, hogy mi van ha nincs megadva a hirdetésben olyan cím amire a levelet küldhetem.

2015. febr. 12. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs cim akkor nincs. De biztos lesz varos nev, cegnev, esetleg egy nev is becsusztatva, ezekre figyelj. Es ezeket irod cimnek, ha nincs konkret cim. Mint ahogy irtad kerdesedben.
2015. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!