Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idén német-nyelvből kell...

Idén német-nyelvből kell érettségiztem, a feladat az, hogy egy féloldalas szöveget kell lefordítni, többi lent!?

Figyelt kérdés
Félek az egésztől,lehet szótárt is használni,de nem elég az,mivel nem olyan könnyű ám így sem!Tudnátok adni tippeket hogyan tudom fejlesztani a fordító képességem?esettleg van valami program neten,vagy mit kezdjek,hogy jól letudjam forditani?
2015. márc. 2. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni németül, és akkor menni fog a fordítás is... Ha érted a szöveget, és tudsz magyarul, akkor nagyon könnyedén le tudod fordítani. Ha a szótár neked nem segítség, akkor ott valószínűleg nyelvtani hiányosságok vannak, különben nagyon egyszerű lenne összerakni a kiszótárazott szavakat egy értelmes mondattá. Úgyhogy én azt javaslom, a német nyelvtannal barátkozz kicsit még!
2015. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm szépen! :)
2015. márc. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!