Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Törökül szeretnék megtanulni...

Törökül szeretnék megtanulni vannak olyan weboldalak ami segítene tanulni el magyarázni nyelvtant?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztem Isztambulba szüleimhez rajtam kívül mindenki tudd törökül és hogy munkába álhassak illetve egyáltalán el kezdjek dolgozni nyelvet meg kell tanuljam segítenek otthon a tanulásba bár ez nekem kevés előny hogy rá vagyok utalva a török nyelvre de kellene olyan könyv amibe nyelvtani szabályok szókincs bármi a mi segít gyorsabban tanulni nyelvérzékem egyáltalán nincsen nagyon fontos lenne mi hamarabb megtanuljam bár milyen kis segítségnek örülnék tanácsnak aki tudna segíteni előre is köszönöm.

2015. márc. 5. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvű weboldal: [link]


Nem tudom ,hogy értesz-e angolul de itt van még:


https://www.youtube.com/user/TurkishClass101


Angol nyelvű weboldalok:


[link]

[link]

[link]


És a nyelvtan:


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még többet is mint reméltem.
2015. márc. 7. 08:30
 3/8 webnyelv ***** válasza:
100%

A nyelvtanban egy kis segítség:

[link]

2015. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van még egy:


[link]


A "deutsche"-t át álítod "ungarische"-ra és tanulhatsz. :)


1-es voltam.

2015. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amiket küldtetek weboldalakat nagyon jók csak hálálkodni tudok nagyon sokat segítenek amiket küldtetek köszönöm!!
2015. márc. 7. 21:28
 6/8 anonim válasza:
Én is köszönöm a linkeket, én is tanulok...
2015. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akor ezzel nem vagyok egyedül
2015. márc. 18. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen gyorsan haladsz? megy már? már a duolingón is van török, én azt kezdtem el.
2015. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!