Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha már tudok franciául és...

Ha már tudok franciául és angolul is, akkor az olaszt megtanulhatom kb. egy félév alatt?

Figyelt kérdés

Csak hobbiból tanulnám.

Szerintetek melyik a valószínűbb:egy alapfokú szint,de abból egy "rendes" alapfokú szint,tudással,szóban és írásban egyaránt,vagy egy középfokú szint,de akkor egy erősebb szóbeli vagy írásbali?


2015. márc. 7. 22:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam le eddig a kérdésemben(nem is tudom miért),de szerintem fontos lehet,úgyhogy most leírom:angolul már régóta tanulok,kb.11 éve és felsőfokú nyelvvizsgám is van,mostanában azt is csiszolgatom,és midig készülgetek belőle erre-arra.A francia is elég jól megy,abból nemsokára nyelvvizsgázok(középszinten).De azt is felsőfokig szeretném majd vinni.
2015. márc. 8. 09:04
 12/14 anonim ***** válasza:

akkor egyelőre hagyd az olaszt...

sok egy kicsit. először is, karban kell tartani az angolt, mert könnyen kipotyoghat...aztán a francia felső sem nászmenet..


először a franciát felsőre,aztán ha mindkettő magabiztosan megy, akkor lehet mást..

idegennyelvi környezetben remélem pár hónapot eltöltöttél?..mert ha nem, akkor inkább arra gyúrj.

2015. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan foglalkozol vele, fél év alatt felhozhatod az olaszt hasonló szintre, mint a mostani franciád.
2015. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Utolsó előttinek:Én mennék szívesen,de az sajnos nem olyan egyszerű :( Legtöbbször elég drága.És,még az sem mindegy,mikor tudnék menni.

Most nyáron megyek,de az 2 hét lesz.Igaz,hogy fontolgattam,hogy legfeljebb cserediáknak kimegyek egy hónapra.De egy hónapnál többre nem tudnék menni.És,még az sem biztos,hogy összejönne.

2015. márc. 8. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!