Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol középfokú nyelvvi...

Melyik angol középfokú nyelvvizsga a könnyebb, biztosabb: TELC, TáralKODÓ, Dexam?

Figyelt kérdés

Sajnos pénzhiány miatt muszáj lenne, hogy sikerüljön, mert nem próbálhatom újra, így továbbtanulás előtt meg jól jönne a nyelvvizsga.


A TELC nekem néha kissé nehéznek tűnik, a Társalkodóról és a Dexam nyelvvizsgákról meg nem nagyon találtam információkat.


Valakinek van tapasztalata?


2015. márc. 15. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg Origo?
2015. márc. 15. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
A Dexam a legolcsóbb -
2015. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalábbis az írásbelije
2015. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, azért is szeretném azt a legjobban, de abszolút nem tudok róla semmit ezen kívül.

Ehhez nincsneek olyan felkészítő könyvek vagy CD-k, mint pl. a TELC-hez?

2015. márc. 15. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A Társalkodó szerintem nagyon vizsgázóbarát. :) Ma voltam középfokú szóbelizni, elsö nyelvvizsga próbálkozásom és 92% lett. A többi eredményre Meg várok. Szerintem nagyon jó nyelvvizsga, hasonlít kicsit az érettségire az írásbeli része. :)
2015. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!