Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem sikerül a Dexam B2...

Miért nem sikerül a Dexam B2 írásbeli nyelvvizsga? Mindig pár pont híja van. ( 2pont,4 pont). Pedig rengeteget tanulok. Magántanár + tanfolyam. Van valakinek valami ötletet mit lehetne csinálni másként?

Figyelt kérdés

Már vagy 5x vagy 6 x voltam nem is tudom. De már kivagyok. A szóbelim egyből sikerült de ezzel az írásbelivel nem boldogulok. A mostani 2015 ápr 15 az utolsó esélyem a diplomához.

Van valakinek ötlete vagy bármilyen feladata?

Vagy tapasztalata ezzel kapcsolatosan ?

Köszönöm.



2015. márc. 18. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáltad meg legalább egyszer másik nyelvvizsgaközpontnál, pl. ITK v. Telc
2015. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig a dexam elég egy béna nyelvvizsga..
2015. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két Dexamos próbálkozás után inkább mentem volna másik vizsgaközponthoz, pl. BME, ITK vagy egyéb
2015. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnézted a dolgozataidat, hogy mit rontottál el? Csak abból vonhatsz le következtetést, mi nem tudjuk. Azt a részt kell gyakorolnod.
2015. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyszer voltam City & Guild en de az még rosszabb volt. Általában a szóbeillesztéses feladat rossz.

Most beiratkoztam a 30 órás intenzív dexam tanfolyamra hátha ez segít :D vagy nem.... Utoljára megpróbálom.

Azért az rosszul esett, hogy nem adták meg a 2 pontra hiába fellebeztem.

2015. márc. 20. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan vizsgára, ahol nincs szóbeillesztéses feladat. Pl ECL.
2015. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!