Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditana nekem ezt...

Liiiz*-* kérdése:

Valaki leforditana nekem ezt a mondatot angolra:? >Gyergyócsomafalva szívében, ahol az élet éjjel kezdődik. Rio Club! Ha szeretnél szórakozni, egyszerűen kikapcsolódni, élvezni a szabadságot, bulizni, gyere a RIO Clubba!

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nightlife starts in the heart of Gyergyócsomafalva. Club Rio! Wanna' have fun? Freedom? Party? Let's get into Club Rio!


Nem szó szerint de talán kicsit lazább. Azért kíváncsi leszek hány idegenajkú fog ezekután a faludiscóban pörögni. Ha mindegyik után adnál 5 forintot se jönne össze egy buszjegy egy hónap alatt:D

2015. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
en gyergyocsomafalvan lakom de nem is tudtam hogy van ilyen
2015. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!