Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki, aki jó angolos, lenne...

Valaki, aki jó angolos, lenne kedves lefordítani ezt angolra?

Figyelt kérdés

Az én angol tudásom sajnos elég csekély ehhez a szövegrészhez. :-(


Téged hallgatlak éjjel és nappal. Ébredés után és lefekvés előtt. A hangod, a dalaid elrepítenek egy teljesen más világba, egy álomvilágba. Ahol egy picit kettesben lehetek a lelkemmel. A lelkemmel, ami a mostani világtól lassan elsötétül. Erőt adsz nekem a legnehezebb percekben is. Bátorságot kapok Tőled, hogy harcoljak! Mert bármilyen nehéz is, ki kell tartanom. Mintha egy Angyal szólna hozzám, egyszerűen varázslatos! Ráz a hideg, potyognak a könnyeim, hol a szomorúságtól, hol a boldogságtól. Az érzések, amik felszínre törnek, megmagyarázhatatlanok. Meg tanultam érezni! Érezni a fájdalmat, a szerelmet, a keserűséget, a szeretetet, a békét. És ezt mind Neked köszönhetem! Köszönöm, hogy általad jobb ember lettem! Örülök, hogy ismerhetlek, ugyan nem a teljes személyed, de a lelked egy részét. Mert amit te adsz nekünk, tudom, hogy tiszta szívből jön, őszintén. Köszönöm, hogy vagy nekünk!



2015. márc. 27. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

I can hear you day and night, after wake up and before bedtime. Your voice, your songs make me fly to another world, a dream world, where I can be alone together with my soul, which is slowly shadowed by today's world.

You bestow me with strength, even in the toughest moments. You give me courage to fight. Because, however difficult, I have to persist.

As if an angel'd call me, it's simply magic. I'm shivering with cold, I'm crying because of sadness, because of bliss. The feeling reaching the surface are inexplicable. I've learned to feel. Feeling aches, love, bitterness, love and peace. For all of them, thanks to you. Thanks that you've made me a better man. I'm glad I've met you, not your personality but a part of your soul. As what you give us comes whole heartedly and sincerely. Thank you that you are.

2015. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!