Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek lefordítanátok...

Németesek lefordítanátok nekem ezt a mondatot?

Figyelt kérdés

" Du hast erst mich geadet dann die ganzen jungs aus meiner liste ekelhaft "


Pontosan így írta a képem alá az illető (vacsit fotó)

barátkozok még csak a némettel, nem igazán megy, ezért a tanulás mellett Németben élőkkel barátkozok, de néha nagyon elakadok.... :( Előre is köszönöm a választ!


2015. márc. 30. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Vacsi fotó * .. bocsi :)
2015. márc. 30. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nem írt valami kedveset. Egy szót nem tudok hová tenni: "geadet". Biztos, hogy ezt írta?

Olyasmiről van szó, hogy te először ővele csináltál valamit, aztán a listája összes srácával és hogy ez gusztustalan :-(

A vacsi fotó egyébként vacsora fotó akar lenni?

2015. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen, hogy geadet nincs. Hacsak nem borzalmas dialekt.

Nem azt akartad írni véletlenül, hogy" Du hast mich geladen, dann die ganzen Jungs aus meiner Liste-eckelhaft. Mert akkor meghívtad, majd az összes fiúismerőt a listáról és ezt undorítónak találja.

2015. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan így írta ... hát nem túl kedves a fiú :-/ főleg ,hogy még igaza sincs, mert az igaz őt bejelöltem de a barátait nem én hanem sorba jelölnek a Németben élők. :-/


Amúgy igen vacsorára gondoltam.... és nagyon köszönöm a segítséget!!!


Szeretnék neki üzenetben válaszolni, segítetek? Nagyon hálás lennék érte!! Még pedig ezt:


Tisztázzuk nem jelöltem senkit a barátaid közül, de még ha így is lett volna nem tudom miért zavar ez téged és miért tartod undorítónak! Nem tudom hova tenni ezt de nem akarok ebből vitát, ha zavarlak törölj le!

2015. márc. 30. 23:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben írt, jelezte a telefonom és láttam megnyitás nélkül is hogy miket...elég bunkó! :( és valamiért nagyon elvan tájolodva...

Ezért még a fentiekhez szeretnék annyit hozzá tenni (köszönöm előre a segítséget) :


Nem tudom miért beszélsz így, miért sértegetsz, én nem bántottalak meg semmivel azt hiszem. Az lesz a legjobb ha hagyjuk egymást! Minden jót!

2015. márc. 31. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!