Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ELTE-BTK kínai szakára...

Az ELTE-BTK kínai szakára szükséges bármilyen előzetes nyelvtudás?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nulláról indulnak a nyelvórák.
2015. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) és mennyire veszik komolyan az elején a számonkérést?
2015. ápr. 6. 15:21
 3/5 Petya130 válasza:
100%

Én is oda készülök, de már előre elkezdtem kínait tanulni :) Ez csupán egy kis tehermentesítést jelent majd az első félévben, mert a nyelvórák tényleg a nulláról indulnak, és az odakerülők többsége nem tud semmit :)


Van kínai szakos ismerősöm az ELTE-n, tőle tudakoltam meg, hogy:

Keményen kell tanulni, eléggé elszántnak kell lenni hozzá, minden órán zh. a hanzikból, utána is folyamatos számonkérések.

A tanárok viszont eléggé korrektek, és jól magyaráznak.

2015. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó, köszi! :) A szorgalom meglesz, remélem. Neked sok sikert! :)
2015. ápr. 7. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknél a „kis” nyelveknél (fura, a kínai pont az egyik legnagyobb :D ) nem szükséges előzetes nyelvtudás.

Egy párnál emelt érettségi a beugró, például angol, német, francia, spanyol, de akár már portugálra, oroszra is mehetsz nyelvtudás nélkül vagy ugyebár kínaira, japánra, koreaira

2015. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!