Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudnátok nekem ezt fordítani...

Nonababy kérdése:

Letudnátok nekem ezt fordítani Angolra?

Figyelt kérdés

A húsvét egy nagyon kedves kis ünnep. Jönnek a locsolódók akik meglocsolják a lányokat. Krisztus feltámadását ünnepeljük. A fiúk amikor jönnek egy szép locsolódó verset mondanak el majd valamilyen parfümmel befúják a leányokat azok pedig tojást adnak neki.

Akkor kezdjünk is bele az én húsvétomba. Én vasárnap reggel étel szenteléskor nem lehettem ott mivel akkor utaztam haza Franciaországból Párizsból. Délután 4-re értem haza akkorra már anya várt a finomabbnál finomabb ételekkel! Sonka,torma,sárga túró,kolbász,töltött káposzta,húsleves és még sorolhatnám. Jól magamba tömtem az ételt mert nagyon éhes voltam már,hosszú volt a hazaút. Másnap reggel nagyon sokáig aludtam igazából átaludtam a locsolkodást. Délután 1 óra körül keltem föl es igen már elég sok locsolkodó járt ám nálunk a tojáskák fogyóban voltak. Gyorsan rendbe szedtem magam es meg 6 locsolkodót elkaptam. Finom házi süteménnyel kínáltuk őket. Sajnos a nővérem nem lehetett velünk mert ment vissza vasárnap! Örültem mert még láthattam őt oda is adtam neki az ajándékait amit hoztam neki. Tetszett neki nagyon úgy hogy nagy volt az öröm! Még elmentünk az esti misére a szüleimmel. Majd a nagyszüleimnél ettünk még egy kis szentelt ételt. Nagyon jól esett! Összefoglalva a húsvétomat nagyon jó volt. Meghitt ünnep ahol a család ugyanúgy összejönnek mint karácsonykor!

Ha tehetném sem kellene nekem ennél jobb húsvét,megvagyok elégedve vele mert egy szerető családban élek ahol megbecsülnek ennél több nem is kell. Boldog húsvétot mindenkinek!!:)



2015. ápr. 7. 20:38
 1/2 anonim válasza:

Easter is a very nice holiday. They come in spinkler who watered the girls. We celebrate the resurrection of Christ. The boys when they come to a beautiful poem locsolódó say perfume then some of the supply of girls and they give him eggs.

You can also start with me into my Easter. On Sunday morning at the consecration of food I could not be there because then I went home to France from Paris. 4 pm to get home mother had already anticipated the delicious food! Ham, horseradish, yellow cheese, sausage, stuffed cabbage, chicken soup and so on. I stuffed myself well because the food was very hungry now, been a long journey home. The next morning, I slept for a long time actually slept through the sprinkling. In the afternoon I woke up around 1 hour and has been very much locsolkodó enough but we were running out of tojáskák. I took my order quickly and at 6 spinkler caught. Delicious homemade cakes offered them. Unfortunately, my sister could not be with us because he went back Sunday! I was happy because I could see him I gave him the gifts I brought him. He liked it so much that there was great joy! Even in the evening we went to Mass with my parents. Then my grandparents ate a little more dedicated to food. It felt good! In summary, my Easter was very good. Cosy holiday where families get together just like Christmas!

If I could not be any better for me at Easter, I'm fine satisfied with it because I live in a loving family where you do not even have appreciated more. Happy Easter to everyone !! :)

2015. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Google fordító lOl. Az ilyet minek kell bemásolni?
2018. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!