Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a BME angol...

Mi a véleményetek a BME angol középfokú nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Mik az előnyei, hátrányai a többi nyelvvizsgával szemben?

2015. ápr. 13. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én márciusban voltam vizsgán, elsőre meglett mind a 2 része. A legnagyobb pozitívum az, hogy nem kell fordítani, mivel egynelvű. Nekem tetszettek a feladattípusok. A szóbeli se volt vészes. Elsőre nem tűnt túl kedvesnek a nőci, de folyamatosan beszéltem, a végén csak 1-et kérdezett és 70%-os lett. A magnós feladat kicsit nehéz volt, azt hittem, hogy az miatt meg is fogok bukni, tényleg úgy éreztem, hogy nagyon rossz lett, de majdnem 80% lett. A levéltéma egyszerű volt. Másik nyelvből is szeretnék vizsgázni, nagy valószínűséggel itt fogom megcsinálni. Nagy előny, ha már ismeri az ember a feladattípusokat. Ha ezt a vizsgát választod, vedd meg a Nagy BME vizsgakönyvet, én is ezt használtam a felkészüléshez + a tanár adott 1-2 feladatot. 4 évig tanultam középsuliban, de nem angolból érettségiztem, 20-30 alkalommal voltam magántanárnál. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.
2015. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak írásbelin voltam de attól függetlenül, hogy sikertelen volt a vizsgám csak pozitív tapasztalataim vannak. Az eredmény után én is megvettem a Nagy Bme nyelvvizsga könyvet, melyet végig is csináltam. Most hasonló típusú könyveket keresek mert sajnos csak ez az egy kötet van e témán belül.
2015. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!