Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Amikor beiratkoztál nyelvtanfo...

Amikor beiratkoztál nyelvtanfolyamra, mit vártál el tőle és mit kaptál meg?

Figyelt kérdés
Volt-e valamilyen hiányérzeted utána?
2015. ápr. 19. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Angolra jártam.

Semmi számonkérés nem volt, a könyvet olvasgattuk + az óra nagy részében játszogattunk, szöszöltünk. A csoporttársaim nagy része egyáltalán nem volt azon a szinten, ahol én, pedig én se vagyok nagy angolos, és előtte szintfelmérőt is írtunk. Én legalábbis igen, de volt aki csak úgy beírta, hogy ebbe a szintű csoportba szeretne járni. Egy hónap után hagytam ott.

2015. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
voltam már 2 nyelvsuliban is az egyik szar volt a másik nagyon jó volt, tanár és iskola függő
2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Német intenzív tanfolyamon vettem részt Pesten. Abszolút meg voltam elégedve, a tanárnő szuper volt. Jó sokat beszéltetett minket németül és nekem ez volt az egyik elvárásom, mert ez ment nehezebben, illetve pár nem egészen tiszta nyelvtani szabály elmagyarázása. Valóban intenzív volt, rendszerint még este 11-kor sem végeztem a házival. :D
2015. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!