Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem mennek az angol igeidők,...

Nem mennek az angol igeidők, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe: Dohár Péter-kis angol nyelvtan, című könyvét, melyben benne van mind a 12 igeidő, és még minden, amit az angol nyelvtanról tudni, kell!
2015. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy ajánlod neki de ezt inkabb egy olyasvalaki kellene neki aki érthetően elmagyarázza. Persze sok minden attól függ miert nem érti az igeidőt. Kérdező, keress egy angoltanart.
2015. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorlni!
2015. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem mennek ezek, es az eloljaroszavak sem. En is most tanulom, es jo h. kiirtad a kerdest.
2015. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: 9.-es vagyok egy emelt nyelvű tagozaton. Heti négy angolórám van és jó a tanárnő. Csak egyszerűen bekeveredek mindig és nem tudok mit csinálni már. De alapvetően meg jó jegyeim vannak, csak az igeidőkkel van baj.(mondjuk ez elég nagy baj) :) De köszönöm hogy válaszoltál. És a többieknek is köszönöm :)
2015. ápr. 22. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem degradálni akartalak a válaszommal, hanem tanácsot adni. Én a helyedben magántanárhoz mennék, hogy a tévedéseimet helyrehozza. Hidd el sok keserves pillanattól mentenéd meg magad. Vagy csak menj el 1x.

Ird össze a kérdéseidet, és mond neki hogy homályosítson fel ezekről a dolgokról.

2015. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még valami. Irjál fogalmazásokat hogy mit csináltál az elmúlt napokban. Ez szerintem segitene hogy mikor melyik igeidőt használd. amit nem tudsz kérdezd meg itt, vagy valakitől, hogy hogyan lenne helyes.Sok irás szerintem kirántana a bizonytalanságból.
2015. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!