Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó szóbelin hogy zajlik...

Origó szóbelin hogy zajlik pontosan a szituációs rész,1-2 mondatot kell mondani vagy bővebben?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam hogy pl. ilyenek vannak hogy mit mondanál valakinek akinek rálépsz a lábára vagy ha venned kéne egy buszjegyet, stb, akkor ez annyi hogy elmondom egy mondatban angolul, hogy Szeretnék egy buszjegyet Bagamérig, lehetőleg légkondival és csomagtartó használattal" és ennyi? vagy ez most egy párbeszéd lesz a vizsgáztatóval?

2015. ápr. 23. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Origon voltam angol alapon es közepen is, és azért nem teljesen ilyen, általában hosszabbak. Például az angol ismerősöd (vizsgáztató)meghív egy családi eseményre, de nem tudsz menni, mert dolgozol, de kérdezd meg, hogy milyen ajándéknak örülnének, mert azt szeretnél küldeni. Ez személy szerint az én szituációm volt még anno. És azért bele szoktak tenni más dolgokat is, én például mondtam, hogy valami kis díszítési tárgyra gondoltam, erre mondta a vizsgáztató, hogy az olyan elcsépelt, és biztosan sok van mar nekik, Úgyhogy ott kellett gondolkozom, de nem volt vészes. :)
2015. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nem hangzik vészesen soknak, hát meglátjuk milyen lesz :)v Kicsit nehezen boldogulok a szóbeli dolgokkal.
2015. ápr. 26. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vészes, én is jobban félek a beszélgetéseknél, de ha egyszer elkezdesz velük beszélgetni, akkor majd természetesen fog jönni. :) Elore is sok sikert!
2015. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. ápr. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!