Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam nyelvvizsgán megbukom,...

Dexam nyelvvizsgán megbukom, ha nem értem a magnót?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden részt 40%-ra kell teljesíteni. Mikor mész?
2015. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mármint minden feladatot 40%-ra, vagy mondjuk az egész beszédérést 40%-ra?


Holnap megyek. :/

2015. ápr. 24. 10:07
 3/7 A kérdező kommentje:

*beszédértést

Elírtam, bocsánat.

2015. ápr. 24. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész beszédértést. Eddigi gyakorlásaid során hány százalékokat teljesítettél?
2015. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon változó. Volt olyan, aminek több, mint a felét jól megcsináltam, de olyan is, amiből semmit nem értettem. :(
2015. ápr. 24. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma még az emelt szintű érettségiken gyakorolj, úgy hogy két hallgatás és ellenőrzés után párhuzamosan a hallgatással nézed a szövegkönyvet is, majd újra meghallgatod, akkor be tudod azonosítani, mi az, amit nem értettél, és rájössz, hogy tényleg azt mondja.
2015. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Gyakoroltam, de felesleges, egyre jobban látom, hogy nem megy. Már a többi része sem. :/

2015. ápr. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!