Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy emelt érettségi angol...

Egy emelt érettségi angol nehezebb, vagy középszintű nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam szerintetek?

Bő 1 év felkészülési időm lenne rá.


2015. ápr. 25. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

az emelt angol a B1 és C1 közt van.

A 60% körüli eredményhez kell durván a B1 szint, ezért is kapsz efelett középfokú bizonyítványt. Ha van felesleges pénzed, fizess a nyelvvizsgára, szerintem felesleges.

2015. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így lennék ezzel, mert nem adnék ki 40-50 ezer frontot ha ezt emelttel is megtudnám csinálni. a jövő évi felvételihez kellene majd , most fogok rendes középszinten májusba érettségizni de utána jövő májusban emelt szinten és nem tudom melyik úgymond a nehezebb, vagy a könnyebb.
2015. ápr. 25. 18:31
 3/3 qwertyu ***** válasza:

Attól is függ milyen feladatok megoldása könnyebb számodra. Sokféle nyelvvizsa van, amik különböző dolgokra mennek rá.

Ha tovább akarsz tanulni érdemes nyelvvizsgát csinálni, mert a diploma megszerzéséhez kell, és egyetem mellett kevesebb időd lesz rá. Illetve munkahelyen is inkább nyelvvizsgát várnak.

Ha tovább akarsz menni, fontos, hogy mennyi pontot kaphatsz érte.(ezt nem tudom pontosan),de ha mondjuk 2 emeltet teszel valamiből(ami nem angol), már nem kaphatsz többet, és így jobb a nyelvvizsga

2015. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!