Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most megyek az ORIGO nyelvvzsi...

Most megyek az ORIGO nyelvvzsigara szobelizni es nagyon felek, mibol keszuljek hogy biztosan menjen majd a vizsgan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most megyek az ORIGO nyelvvzsigara szobelizni es nagyon felek, a kepleirasban magabiztos vagyok, de erdekelne, hogy mikor egy temat ki kell fejtenem fel fognak tenni kozbe nagyon nehez es bonyolult kerdeseket? Mint pl ha az egeszseg temakort huzom fel tehetnek vagy fel szoktak tenni ilyen nehezebb kerdeseket hogy miert kapunk vedooltast? Aki volt mar ilyenen nagyon kerem irja le a tapasztalatait!

2015. máj. 4. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ezekre én is kíváncsi lennék,mert én is most megyek majd szóbelire.
2015. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Saját tapasztalatom, hogyha nekiállsz beszélni szünet nélkül, nem fognak közbeszólni, csak mondj mindent, ami eszedbe jut, ne legyen alkalmuk kérdezgetni. Ha látják, hogy tudsz beszélni, csak le fognak állítani, hogy oké elég volt köszönik.


Amúgy azok a kérdések sem olyan nehezek ám, nem kell rá tudományos magyarázatot adni, csak megmondod, hogy azért, hogy megelõzzék a súlyos betegségeket és kész.

2015. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia, én ma voltam a májusi Origó szóbelin, várost nem írok, de nekünk ma volt. :) Nem volt nehéz szerintem, a kérdés itt hogy mennyire izgul az ember, én izgultam és nem lett olyan mint szerettem volna, de a beszédértésem azért sikerült! Nem tesznek fel nehéz kérdéseket, az elején van egy kötetlen beszélgetés, betanultam egy hosszú bemutatkozó szöveget és addig mondtam amíg le nem állított, még annyit kérdezett hogy mivel jöttem ide... Ez a rész volt a legjobb, csak tanulj be valamit. Én egy éttermes képet húztam, sajnos sok minden nem jutott eszembe pedig gyakoroltam hasonlót, ezt az izgalomnak tudom be... Ha elfogadsz egy tanácsot: food/ételek témakört jól tanuld meg, szinte minden szóbelin előjön valamilyen formában. A végén szituáció volt: szinházba mentem a feleségemmel, és meg kellett kérni a szomszédot, hogy vigyázzon a gyerekre. A vizsgáztató megkérdezte, hogy evett-e már a gyerek, mikor kezdődik az előadás, mikor érek haza, stb... Aki szintén ma vizsgázott és a magnón a colosseumos/olasz bevásárlós szöveget kapta az írjon már ide, lenne pár kérdésem! :)
2015. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es nehez volt a magnos?
2015. máj. 4. 18:41
 5/11 anonim válasza:
Nem volt nehéz a magnó, voltak részek amiket nem értettem,de összességében nem volt nehéz.
2015. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es nem volt olyan olyan hogy temakorok kozul kellett huznod es arrol beszelned?
2015. máj. 4. 18:56
 7/11 anonim válasza:
De, két kép közül kellett választani, és arról beszélni. Én egy gyorséttermest választottam.
2015. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mikor mész vizsgázni? Melyik város?
2015. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből mész (melyik nyelv)?
2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Győr, német
2015. máj. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!